jump to partner

Komunikace

Stanete-li se součástí komunity uživatelů programu SMART Notebook, budete na této stránce pravidelně dostávat zajímavé informace a užitečné rady na výrobu prezentací pro Vaše interaktivní tabule. Zajímavé pro Vás mohou být i novinky v mateřském jazyce z celosvětových sociálních sítí, které pro své zákazníky pravidelně vydává kanadský výrobce Vaší prezentační technologie – SMART Technologies. Využijte modulů níže a získejte vědomostní náskok!

FORUM
Máte námět k diskusi, nápad, radu či dotaz? Pak k tomu využijte modulu forum.
BLOG
Rádi publikujete své články na síti Internet? Pro Vás byl vyroben modul blog.
FACEBOOK
Staňte se členy našich FB komunit a žádné informace Vám neuniknou!
FAQ
Máte-li dotaz k autorům projektu WA či zájem o spolupráci, napište nám.

Užitečné aktuality výrobce Vaší prezentační techniky, které by Vám neměly uniknout

Logo

Historie techniky pro vzdělávání

16.11.2012
Historie techniky pro vzdělávání
Od rytiny na zdi jeskyně až po digitální pero na interaktivní tabuli.
Podívejte se na krásnou ilustrační videoprezenatci autora - společnosti SMART Technologies:

Historie techniky ve vzdělávání


Budoucnost vzdělávání: měnící se svět!

08.11.2012
Budoucnost vzdělávání: měnící se svět!
Výrobce interaktivních výukových technologií společnost SMART Technologies je poskytovatelem řešení pro spolupráci, která mění způsob, jakým svět funguje a vzdělává se. Podívejte se s námi na úchvatné video - výukové technologie budoucnosti. Uvidíte nové rozměry vzdělávání, které Vás jistě "dostanou"!

Škoda, že už nejsem student Usmívající se


SMART Exchange - více než 60 000 učebních prezentací ke stažení!

15.10.2012
SMART Exchange - více než 60 000 učebních prezentací ke stažení!
Zaregistrujte se na výměnný server SMART Exchange, kde naleznete zdarma ke stažení více než 60 000 učebních plánů a prezentací, které jsou vyrobeny v programu SMART Notebook.
Na tomto serveru jsou k dispozici kvalitní prezentace nejen od pedagogů z celého světa, ale i od nás - tvůrců systému WORLD ACADEMY. Server využívá tzv. cookies Vašeho prohlížeče, tedy stránky Vám budou zobrazeny automaticky v českém jazyce. Naleznete je zde:http://exchange.smarttech.com/


Program SMART Notebook pro iPad je hotov!

04.09.2012
Program SMART Notebook pro iPad je hotov!
Máme pro Vás dobrou zprávu! Program SMART Notebook - verze pro iPad je hotov a je nabízen k prodeji. Díky tomuto programu mohou být Vaši studenti aktivně zapojeni k vytváření základních multimediálních souborů, a to v každém okamžiku na svých, nebo školních iPadech.
Tato nová aplikace pro iPad je odlehčená verze Vám dobře známeho programu SMART Notebook. Můžete ji využít pro individuální či kooperativní výuku s iPady a pro propojení iPadu s interaktivní tabulí.


Dovolte, abychom Vám představili kolegu pedagoga:

04.07.2012
Dovolte, abychom Vám představili kolegu pedagoga:
John Mein - pedagog s pětiletou praxí, se zaměřením na jazykovou výuku na úrovni středních škol. Působí ve městě Kerville v americkém Texasu. John vlastní několik certifikací společnosti SMART Technologies a je jedním z 50 vybraných účastníků pro SMART summit, který se bude konat letos v létě v kanadské Calgary.
Rád se s Vámi dnes prostřednictvím systému World Academy podělí o zajímavé nápady při výrobě výukových her v programu SMART Notebook, které si (s jeho svolením) můžete na konci článku stáhnout a upravit pro svoji potřebu :


Archiv