jump to partner

Interaktivní zdroje

Systém World Academy Vám nabízí interaktivní prvky (zvukové efekty, obrázkové a flashové animace), které můžete využít při výrobě vlastních DUMů. Vložením těchto prvků do Vašich výukových prezentací tyto zatraktivníte a učiníte tak pro své žáky zábavnější výukovou atmosféru.

ZVUKY
Stáhněte si dle kategorií zvukový efekt a vložte jej na stránku své prezentace.
OBRÁZKY
Zde máte pro své prezentace k dispozici desetitisíce obrázkových animací.
FLASH
Roztomilé výukové flashové animace pro žáky na všech typech školských zařízení.
VLNY
Rozhýbejte jakoukoli svoji fotografii generátorem efektu – odraz ve vodě.

Elektronické učebnice

Máme pro Vás připraveny i elektronické učebnice ve formátu SMART Notebook, které slouží jako vzor pro Vaši vlastní výrobu, a to za využití výše popisovaných interaktivních prvků. Můžete si tak udělat představu o tom, jakým způsobem se dají interaktivní zdroje využít.

DĚJEPIS
Elektronické učebnice z předmětu Vlastivěda – Dějepis pro I. stupeň ZŠ.
ČESKÝ JAZYK
„Hrajeme si s písmenky“ – zábavnou formou se Vaši prvňáčci s nimi seznámí.
MATEMATIKA
„První naše počítání“ – počítání do pěti, do deseti i nad deset pro prvňáčky.
SMART HRY
Výukové hry na Harrypotterovská témata ve formátu SMART Notebook.

Právní dokumenty

Pokud jste aktivovaným uživatelem systému World Academy, můžete využívat internetovou aplikaci PRÁVNÍK, v níž najdete stovky vzorů právních dokumentů a smluv, které ve svém životě můžete potřebovat. Každou smlouvu si můžete zdarma stáhnout do svých PC ve formátu "doc" a pouze ji upravíte pro svoji potřebu.

Právník

Školní měna

Máte-li zájem, stáhněte si tiskovou matrici dětských bankovek, které jsme nazvali „Chechtáky“. Tato školní měna se velmi osvědčila v testovaných třídách na I. stupni ZŠ, kde děti dostávaly „svůj plat“ za vlastní snažení, za pomoc slabším, za dobře zvládnuté úkoly a podobně. Penízky pak utratily na konci školního roku, a to za různé odměny, například na škole v přírodě. My pro Vás v této souvislosti připravujeme překvapení (společně s partnerskou společností KOH-I-NOOR), které brzy zveřejníme v aktualitách.

Chechtaky